دعوت به نمایشگاه ژئوماتیک 89

هفدهمین نمایشگاه ملی ژئوماتیک 89 از 19 لغایت 22 اردیبهشت ماه 1389 در سازمان نقشه برداری کشور برگزار خواهد شد.

به لطف خدا امسال نیز مجری نمایشگاه شرکت تعاونی فرهنگ مهر می­باشد. سال 1388 علی رغم تمامی کاستی­ ها تلاش کردیم، سطح علمی و بازرگانی نمایشگاه را نسبت به سالهای پیش ارتقاء دهیم. امسال نیز در تلاش هستیم با رفع کاستی ها به کیفیت نمایشگاه بیفزاییم.

اما آنچه که برای شرکت ما مهم تر است سطح علمی و بازرگانی نمایشگاه است از این رو از تمامی علاقه مندان دعوت می کنیم در هر یک از زمینه های زیر که می توانند با ما همکاری نمایند:

1 ـ برگزاری تورهای علمی ـ دانشجویی

بسیاری از دانشجویان و علاقه مندان در شهرستان ها علاقه مند به حضور در این نمایشگاه ملی هستند. ما سعی داریم با ثبت نام گروهی نسبت به برگزاری تورهای علمی اقدام نماییم. اسکان و پذیرایی تورها بر عهده شرکت فرهنگ مهر خواهد بود. از تمامی علاقه مندان به خصوص انجمن های علمی دانشگاهها دعوت می کنیم دراین زمینه با ما تماس برقرار نمایند.

2 ـ کارگاههای تخصصی

معمولاً در ایام بعد از همایش بحث های علمی ژئوماتیک نیز به فراموشی سپرده می شود ما با برنامه ریزی که انجام داده ایم در دو روز بعد از همایش نیز با برگزاری کارگاههای تخصصی فضای علمی نمایشگاه را پربارتر خواهیم نمود.

3 ـ حضور در نمایشگاه

شرکتها و مؤسساتی که مایلند در نمایشگاه غرفه داشته باشند می توانند با انتخاب عرفه برابر پلان منتشر شده در سایت فرهنگ مهر نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند.

امسال خدمات قابل توجهی به شرکت کنندگان ارایه خواهیم نمود، ارایه لیست نهایی از بازدیدکنندگان از نمایشگاه به کلیه شرکتهای حاضر در نمایشگاه، برگزاری جلسات بازرگانی مفید با تجار کشورهای همسایه نمونه ای از این کارهاست.

4 ـ امسال نمایشگاهی متفاوت از سالهای پیش برگزار خواهیم کرد. دعوتهایی از کشورهایی عراق، افغانستان و ارمنستان داشته ایم تا بازرگانان و دانشگاهیان آنجا نیز جهت تبادل نظر و برقرار ارتباط بازرگانی در نمایشگاه حاضر شوند.

www.expomehr.com

/ 5 نظر / 30 بازدید
کریم

اولین دوره مسابقات منطقه ای نقشه برداری (المپیاد خلیج فارس) به مناسبت روز ملی خلیج فارس در روز جمعه 10 اردیبهشت 1389 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار خواهد شد. این مسابقات بین تیم های سه نفره رشته های فنی و مهندسی دانشگاه ها (آزاد و دولتی) و شرکت های خصوصی منطقه 4 در سه گرایش ترازیاب، تئودولـیت و توتال استیشن برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به سایت مسابقات مراجعه نمایید: http://sc89.ir/fa/

احسان

سلام بازدید برای عموم ازاده؟ مکانش مطمئنی سازمانه ؟

حاجی زاده

سلام و احترام خدمت مسئولين انجمن علمی , مدیران وبلاگ ها در راستای توسعه و ارتقا جامعه مهندسی نقشه برداری کشور موسسه آموزشی تحقيقاتی ورنال با همکاری شرکت مهر گستر و سازمان نقشه برداری اولين نشست خود را در ژئوماتيک ۸۹ برگزار می نمايد در اين نشست مسئولان سازمان ها و نماينده ای از سوی وزات علوم و بزرگان نقشه برداری حضور به هم می رسانند بنابراين در پيرو اين نشست از تمامی دبيران انجمن های علمی درخواست می شود که در اين نشست حضور به هم رسانند و لازم به ذکر است که در اين نشست به فعالترين انجمن لوح تقدير و هديه ای اهدا خواهد شد زمان: ۲۱ يا ۲۲ ارديبهشت مکان: سازمان نقشه برداری کشور لطفا برای هماهنگی بيشتر با شماره زير ۰۹۱۲۸۰۲۸۱۳۸ جناب آقای مهندس رشيديان تماس حاصل فرماييد لطفا در صورت در ارتباط داشتن با دبیران انجمن های مختلف کشور شماره تماس آنها را برای ما ارسال فرمایید پيپاپيش از حضور شما سپاسگزاری می شود

حاجی زاده

سلام و احترام خدمت مسئولين انجمن علمی , مدیران وبلاگ ها در راستای توسعه و ارتقا جامعه مهندسی نقشه برداری کشور موسسه آموزشی تحقيقاتی ورنال با همکاری شرکت فرهنگ مهر و سازمان نقشه برداری اولين نشست خود را در ژئوماتيک ۸۹ برگزار می نمايد در اين نشست مسئولان سازمان ها و نماينده ای از سوی وزات علوم و بزرگان نقشه برداری حضور به هم می رسانند بنابراين در پيرو اين نشست از تمامی دبيران انجمن های علمی درخواست می شود که در اين نشست حضور به هم رسانند و لازم به ذکر است که در اين نشست به فعالترين انجمن لوح تقدير و هديه ای اهدا خواهد شد زمان: ۲۱ يا ۲۲ ارديبهشت مکان: سازمان نقشه برداری کشور لطفا برای هماهنگی بيشتر با شماره زير ۰۹۱۲۸۰۲۸۱۳۸ جناب آقای مهندس رشيديان تماس حاصل فرماييد لطفا در صورت در ارتباط داشتن با دبیران انجمن های مختلف کشور شماره تماس آنها را برای ما ارسال فرمایید پيپاپيش از حضور شما سپاسگزاری می شود

برومند

گزارش تصویری شرکت نما پرداز و سازمان از ژئوماتیک 89 http://www.nprco.com/fa/pages.asp?id=106